Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент освіти, науки та молоді
 • Хрестівська спроможна територіальна громада
 • Надеждівська школа
 • Долинська школа
 • Шевченківська школа
 • Новонаталівська школа
 • Освіта Чаплинського району
 • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
 • Просвіта Херсонщини
 • Шкільні бібліотеки Херсонщини
 • Наше опитування
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 66

  Методичний калейдоскоп

  Проведення Місячника

  педагогічної майстерності у 2017 році

     Відповідно до наказу по Хрестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 від 31.01.2017 року «Про підготовку до проведення в школі Місячника педагогічної майстерності», з метою активізації творчого потенціалу педагогічних працівників, пропаганди та апробації перспективного педагогічного досвіду, виявлення нових творчих знахідок та ідей, піднесення ролі атестації педагогічних кадрів, упродовж березня 2017 року в школі пройшов Місячник педагогічної майстерності під девізом: «Досвід кожного – багатство всіх».

     Упродовж Місячника педагогічної майстерності у школі було проведено ряд заходів, спрямованих на розвиток творчості та методичної активності педагогів школи, пропаганду перспективного педагогічного досвіду у світлі реалізації основних завдань третього, формувального етапу обласної науково-методичної проблеми «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі».

    У шкільному методичному кабінеті була організована виставка кращих творчих доробок, роздаткового матеріалу, вчительських мультимедійних презентацій, проектів та міні-проектів, розробок уроків «Творча скарбничка».

     Цікаво пройшов Методичний аукціон: «Знай! Вивчай! Упроваджуй!». Досвідчені педагоги школи та вчителі, які атестуються у 2017 році, поділилися родзинками з досвіду своєї роботи.

    У межах Місячника педагогічної майстерності пройшло показове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу з теми: «Розвиток творчого потенціалу вчителів та учнів шляхом упровадження соціалізуючих педагогічних технологій та модернізації змісту освіти» (кер. Грінченко Ю.Д.). Учителі-гуманітарії підготували цікаву ділову гру, жваво пройшло обговорення теми.

     У нестандартній формі пройшло засідання педагогічної майстерні «Дослідництво вчить мислити». Педагоги-дослідники Назарчук Н.М. та Калінкіна Н.П. поділилися досвідом роботи з обдарованими учнями.

     Вдалим видався цього року традиційний конкурс на кращий майстер-клас із теми «Уроки творчості», у якому взяли участь досвідчені педагоги школи Калінкіна Н.П., Вишневецька С.М., Грінченко В.В., Грінченко Ю.Д., Назарчук Н.М., Акимова С.С., Скрипник О.М., Дацюк М.І., Лисенко М.П., Серебрій Л.А. Переможців конкурсу було визначити важко, адже всі представлені матеріали були дуже цікавими та змістовними.

     Шкільним психологом та соціальним педагогом Кравчук В.В. був проведений цікавий семінар із використанням ІКТ та групових форм роботи «Поняття булінгу. Профілактика булінгу». Під час семінару учасники об’єдналися в динамічні групи, втілилися в запропоновані ролі, розігрували міні-ситуації з шкільного життя.

     У межах Місячника педагогічної майстерності керівники гуртків соціалізуючого спрямування провели звіти-презентації своєї роботи з вихованцями та організували показову виставку дитячих творчих робіт.

     Всі методичні заходи, проведені в межах Місячника педагогічної майстерності, були змістовними, проходили на високому методичному рівні, сприяли особистісному росту кожного педагога.

   

   

   

   

   

  Вхід на сайт
  Пошук
  Годинник
  Календар
  «  Липень 2020  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
  Погода
  Радіо
  Архів записів
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0