Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • Міністерство освіти і науки України
  • Департамент освіти, науки та молоді
  • Хрестівська спроможна територіальна громада
  • Надеждівська школа
  • Долинська школа
  • Шевченківська школа
  • Новонаталівська школа
  • Освіта Чаплинського району
  • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
  • Просвіта Херсонщини
  • Шкільні бібліотеки Херсонщини
  • Наше опитування
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 67

     

     

    Гаєвська Еліта, 9 клас - ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (вчитель Матковський С.В.)

      Степаненко Анна, 9 клас - ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури  (вчитель Грінченко В.В.)

          Гаєвська Еліта, 9 клас – ІІІ місце в ІІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Грінченко Ю.Д.)

    Конкурс імені Яцика (ІІ етап)

    • 4 клас – Жазаірова Меліса – І місце

    • 5 клас – Грабович Катерина – ІІІ місце

    • 6 клас – Кравчук Катерина – ІІ місце

    • 9 клас – Степаненко Анна – ІІ місце

    • 9 клас – Гаєвська Еліта – ІІІ місце

     

    РЕЗУЛЬТАТИ

    участі здобувачів освіти закладу в ІІ (міжшкільному) етапі

    Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

    у 2019/2020 навчальному році

    П І П учня

    Клас

    Предмет

    Місце

    П І П вчителя

    1

    Степаненко Анна Русланівна

    9

    Російська мова і література

    2

    Грінченко Вікторія Вікторівна

    2

    Ткач Ольга  Юріївна

    10

    Біологія

    2

    Назарчук Ніна Миколаївна

    3

    Шиманська Марина Валентинівна

    11

    Біологія

    3

    Назарчук Ніна Миколаївна

    4

    Шиманська Марина Валентинівна

    11

    Історія України

    3

    Матковський Сергій Вікторович

    5

    Посунько Марина Володимирівна

    8

    Математика

    3

    Калінкіна Надія Петрівна

    6

    Степаненко Анна Русланівна

    9

    Математика

    3

    Краснопер Аліна Юріївна

    7

    Пасенко Дмитро Анатолійович

    7

    Трудове навчання

    2

    Краснопер Максим Петрович

    8

    Цой Євгеній Вячеславович

    8

    Трудове навчання

    3

    Краснопер Максим Петрович

    9

    Алірізаєв Аліріза Баходірович

    10

    Трудове навчання

    3

    Краснопер Максим Петрович

    10

    Степаненко Анна Русланівна

    9

    Українська мова та література

    3

    Грінченко Юрій Дмитрович

    11

    Гаєвська Еліта Олександрівна

    9

    Англійська мова

    1

    Мельник Надія Савеліївна

    12

    Шиманська Марина Валентинівна

    11

    Англійська мова

    1

    Мельник Надія Савеліївна

    13

    Гаєвська Еліта Олександрівна

    9

    Правознавство

    3

    Матковський Сергій Вікторович

     

    Досягнення учнівського та педагогічного колективу школи

    в 2018-2019 навчальному році

    1. Результати конкурсу АЛЬТЕРНАТИВНА ЯЛИНКА

    2. Переможці конкурсів Яцика і Шевченка у 2018-2019 н.р.

    3. Спортивні досягнення 2018-2019 н.р.

     

     

     

     

    Досягнення учнівського та педагогічного колективу школи

    в 2017-2018 навчальному році

    Досягнення учнівського та педагогічного колективу школи

    в 2016-2017 навчальному році

     

     

    Вхід на сайт
    Пошук
    Годинник
    Календар
    «  Серпень 2020  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31
    Погода
    Радіо
    Архів записів
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0