Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • Освіта Чаплинського району
  • Хрестівська спроможна територіальна громада
  • Надеждівська школа
  • Долинська школа
  • Шевченківська школа
  • Новонаталівська школа
  • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
  • Міністерство освіти і науки України
  • Просвіта Херсонщини
  • Шкільні бібліотеки Херсонщини
  • Архів записів

    Відрахування учнів

    Список відрахованих учнів:

    2016/2017 навчальний рік

    1. Алладінов Біналі - 4 клас (наказ від 12.09.16 № 28).

    2. Дворожняк Сергій - 9А клас (наказ від 12.09.16 № 28).

    3. Степанов Артем - 7 клас (наказ від 07.10.16 № 29).

    4. Степанов Юрій - 9Б (наказ від 07.10.16 № 29).

    5. Гладченко Дарія - 8 клас (наказ від 25.10.16 № 30).

    6. Юсупов Халіл - 11 клас (наказ від 13.03.2017 № 1)

     

     

    2015-2016 н.р.

    1. Кукаразова Саяра - 2а клас (наказ від 10.09.2015 №9).

    2. Насібова Ханим - 10 клас (наказ від 10.09.2015 №10).

    3. Кібарова Кадрія - 6а клас (наказ від 23.09.2015 №12).

    4. Музафаров Алішан - 6а клас (наказ від 23.09.2015 №12).

    5. Юсупова Ельзара - 10 клас (наказ від 25.09.2015 №13).

    6.Юсупова Еміна - 11 клас (наказ від 29.09.2015 №14).

    7. Горобцов Владислав - 2а клас (наказ від 06.10.2015 №15).

    8. Горобцова Діана - 3 клас (наказ від 06.10.2015 №15).

    9. Горобцова Яна - 6б клас (наказ від 06.10.2015 №15).

    10. Бадяк Кіра - 1а клас (наказ від 07.12.2015 №16).

    11. Степанов Артем - 6б клас (наказ від 28.12.2015 №17).

    12.Степанов Юрій - 8б клас (наказ від 28.12.2015 №17).

    13. Алімова Наіла - 7 клас (наказ від 03.02.2016 №18).

    14. Алімова Махіра - 5 клас (наказ від 03.02.2016 №18).

    15. Алімов Мустафа - 2а клас (наказ від 03.02.2016 №18).

    16. Бадіров Ібрагім Мухамматович - 1б клас (наказ від 10.06.2016 №20)

    17. Аббасова Дінара Ільйосівна - 2б клас (наказ від 10.06.2016 №20)

    18. Аббасова Есміра Камолівна - 2б клас (наказ від 10.06.2016 №20)

    19. Бадіров Мустафа Мухамматович - 2б клас (наказ від 10.06.2016 №20)

    20. Аббасов Онур Жамолович - 3 клас (наказ від 10.06.2016 №20)

    21. Аббасова Севара Ільйосівна- 4 клас (наказ від 10.06.2016 №20)

    22. Шукурова Асьма Ібрагімівна - 8а клас (наказ від 10.06.2016 №20)

     

    Примітка: накази додаються:

    1.  Наказ № 9-10 від 10.09.2015                 

    2. Наказ № 12-13-14 від 23.09 - 25.09. - 29.09.2015        

    3. Наказ № 15 від 06.10.2015 

    4. Наказ № 16-17   від 0712.- 28.12.2015        

    5. Наказ №18 від 03.02.2016                                                    

    6.  Наказ №20 від 10.06.2016

     

    Вхід на сайт
    Пошук
    Годинник
    Календар
    «  Грудень 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
    Погода
    Радіо
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0