Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент освіти, науки та молоді
 • Хрестівська спроможна територіальна громада
 • Надеждівська школа
 • Долинська школа
 • Шевченківська школа
 • Новонаталівська школа
 • Освіта Чаплинського району
 • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
 • Просвіта Херсонщини
 • Шкільні бібліотеки Херсонщини
 • Наше опитування
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 66

  Звітуємо про роботу

  В опорному навчальному закладі «Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» членами профспілки є 38 працівників. Головою профспілкової організації школи з вересня 2016 року є вчитель математики, фізики та астрономії Калінкіна Надія Петрівна.

  У своїй діяльності організація керується Статутом профспілки працівників освіти і науки України, програмними документами і рішеннями профспілкових органів, чинним законодавством. В межах повноважень, визначених Статутом, профспілка намічає напрямки своєї діяльності. Працюємо згідно плану роботи, який профком складає щорічно і який затверджується профспілковими зборами. Засідання профкому проводяться згідно плану і позачергові (за потребою), існує така форма роботи як робота між засіданнями. Весь колектив працює згідно колективного трудового договору, складеного профкомом та адміністрацією школи, який укладається терміном на п’ять років і, при необхідності, доповнюється змінами. Працівники прийняті у члени профспілки на основі заяв про прийняття у члени профспілки та згоду на відрахування профспілкових внесків. Члени нашої організації розуміють, що саме профспілка має повноваження для ефективного захисту вчителя в сьогоденних економічних умовах, що тільки єдність навколо профспілки може вирішити нагальні проблеми і досягти поліпшення умов праці та життя для педагогів.

  На початку календарного року члени профспілкового комітету обговорюють, складають і затверджують на засіданні ПК план роботи профкому на рік та плани роботи комісій. Вчасно оформляються протоколи засідань профкому та профспілкових зборів.

  Колективний договір є нормативним документом, регулюючим взаємостосунки власника або уповноваженого ним органу і трудящих у області виробничих і трудових відносин, соціально-економічного розвитку колективу, охорони праці, здоров’я і відпочинку співробітників і членів їх сімей відповідно до чинного законодавства. Щорічно адміністрація і профком звітують про виконання колективного договору.

  Укладанню колективного договору передують колективні переговори, які розпочинаються сторонами за три місяці до закінчення терміну дії попереднього договору. Цьому підготовчому процесу приділяється особлива увага: забезпечується збирання і вивчення пропозицій працівників, аналіз результатів атестації робочих місць, професійної і виробничо-зумовленої захворюваності, розробляються найбільш актуальні заходи щодо поліпшення безпеки та умов праці тощо. У додатках до договору закріплені пільги працівників, які передбачені чинним законодавством, додаткові відпустки, доплати за роботу у шкідливих умовах, роботу у нічний час.

  Профспілковий комітет школи стоїть на стороні захисту соціально-економічних інтересів працівників. Адміністрація узгоджує з профкомом питання грошової винагороди працівникам школи. Голова профкому Калінкіна Н.П. є постійним членом атестаційної комісії, бере участь у всіх її засіданнях, відвідує уроки колег та їх позакласні заходи, бере участь у обговоренні підсумків щорічної атестації працівників школи. Щорічно адміністрація узгоджує з головою профкому тарифікаційні списки вчителів, розклад занять, графік відпусток.

  Спільно з адміністрацією профспілковий комітет намагається своєчасно направляти до районного відділу освіти подання на нагородження педагогічних працівників.

  Кожного року в школі проводиться День цивільної оборони, під час якого відбуваються практичні заняття з набування практичних навичок поводження у надзвичайних ситуаціях, різноманітні уроки, конкурси та виставки, відпрацьовування дії з евакуації із приміщення на випадок пожежі. День цивільної оборони спрямований на забезпечення готовності колективу до дій за призначенням при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

  Члени комісії з охорони праці постійно наділяють багато уваги створенню безпечних умов праці, запобіганню нещасним випадкам та професійним захворюванням. Адміністрація школи разом з профспілковим комітетом організовують свою діяльність по забезпеченню безпечного освітнього процесу, виконуючи вимоги своєчасних інструктажів з робітниками та учнями, правил з техніки безпеки та інструкцій з охорони праці.

  Створено куточки з безпеки життєдіяльності у кабінетах хімії, фізики, біології, інформатики та приміщені школи.

  Щорічно напередодні Нового року діти наших співробітників у віці до 18 років (23 дитини) одержують новорічні подарунки. Також новорічні подарунки отримали і 38 працівників школи – членів профспілки.

  Влітку 2017 року 8 сімей членів профспілки оздоровилися на базі відпочинку «Чайка-2» на Арабатській стрілці.

  Головна мета профспілкової роботи – виконання зобов’язань за колективним договором, піклування про членів профспілки, захист їх інтересів у межах чинного законодавства України, дотримання і перегляд виконання домовленостей – запорука творчого неспокою і сприятливого морально-психологічного клімату в колективі. Адже, настрій з яким учитель переступає поріг школи сприяє творчому успіху, професійному зростанню і, найголовніше, корисно впливає на працездатність колективу. Здається, зроблено чимало, але не вирішених проблем ще дуже багато. Профспілкова організація школи разом із районною профспілкою працівників освіти будуть шукати нові форми роботи для вирішення всіх проблем разом, адже лише в єдності профспілкових лав – сила, надія, впевненість у майбутньому.

   

   

  Вхід на сайт
  Пошук
  Годинник
  Календар
  «  Липень 2020  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
  Погода
  Радіо
  Архів записів
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0