Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент освіти, науки та молоді
 • Хрестівська спроможна територіальна громада
 • Надеждівська школа
 • Долинська школа
 • Шевченківська школа
 • Новонаталівська школа
 • Освіта Чаплинського району
 • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
 • Просвіта Херсонщини
 • Шкільні бібліотеки Херсонщини
 • Наше опитування
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 35
  Головна » 2018 » Червень » 21 » Пришкільний табір "Веселка" 2018
  09:00
  Пришкільний табір "Веселка" 2018

  Описовий звіт

  про роботу пришкільного табору відпочинку «Веселка» з денним перебуванням

   

    Державотворчі процеси, що відбуваються сьогодні в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій.

    Літні канікули – найважливіший період для активного відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків, їхнього творчого та інтелектуального розвитку, формування соціальних компетенцій та лідерських якостей.

    Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок.

    Основним документом, який визначає завдання щодо створення належних умов для організації відпочинку дітей є Державна програма відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 року № 33.

    З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період в Хрестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працював пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Веселка». Табір здійснював свою діяльність в одну зміну протягом 14 днів, у період з 01 червня по 20 червня 2018 року. Літнім відпочинком було охоплено 30 учнів.

    Мета зміни: формування патріотизму юних українців, самовідданості, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни, втілення традицій волелюбного козацького духу, забезпечення патріотичного, інтелектуального, фізичного та соціального розвитку дітей.

    Завдання зміни:

  •  ознайомити з історією, звичаями, традиціями й обрядами українського народу, основними історичними подіями становлення державності України;
  •  виховувати національну свідомість та формувати громадянську позицію, відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу;
  •  виховувати повагу до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну;
  •  формувати готовності служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни;
  •  узагальнити знаня та навички учнів з питання збереження та зміцнення здоров’я, як найбільшого багатства людини;
  •  виховувати почуття відповідальності за власне здоров’я, культури поведінки в колективі, зовнішньої культури, доброзичливості, взаємодопомоги, відповідальності й обов’язку перед товаришами;
  •  розвивати вміння аналізувати отриману інформацію та робити відповідні висновки.

    Уся робота має сприяти відродженню національної школи, поглибленому вивченню рідної історії, традицій і звичаїв, фізичному загартуванню школярів на основі козацьких ігор, забав, вихованню почуття обов'язку, товариськості, взаємодопомоги, любові та поваги до рідної землі і до звитяг українського народу.

    Зміст, форми та методи виховної роботи будуються в таборі на принципах ініціативи та самодіяльності дітей, демократії і гуманізму, розвитку національних традицій, пріоритетності загальнолюдських духовних цінностей.

    Пріоритетними напрямками роботи табору є оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дітей. Цьому сприяють:

  •  ефективне використання природних ресурсів (сонячні та повітряні ванни, фізичні вправи на свіжому повітрі);
  •  збалансоване харчування (наявність у раціоні свіжих овочів та фруктів);
  •  чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей, формування навичок особистої гігієни;
  •  належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивні змагання, рухливі ігри, формування навичок безпечної поведінки);
  •  дотримання режиму дня;
  •  різноманітні виховні заходи.

    Кадрове забезпечення пришкільного табору «Веселка» з денним перебуванням:

    Начальник пришкільного табору відпочинку «Веселка» – Кравчук В.В.

    Вихователі:

  1. Іванцова А.В. – вихователь групи продовженого дня;
  2. Турбал Н.М. – вчитель початкових класів;
  3. Боголюб Н.А. – вчитель початкових класів;
  4. Акимова С.С. – вчитель початкових класів;
  5. Скрипник О.М. – вчитель початкових класів;
  6. Тищенко Н.С. – логопед;
  7. Гілевич С.М. – вчитель початкових класів;
  8. Савоненко Н.І. – вчитель початкових класів.
  • Музичний керівник – Караванов С.В.;
  • Медична сестра – Вовкотруб Р.В.;
  • Завгосп – Заморока Т.М.;
  • Кухар – Щирбак І.А.;
  • Комірник – Кібалко Н.В.;
  • Підсобний робітник кухні – Концеварова О.В.;
  • Техпрацівник – Гілюк Н.В.

    У день прийому дітей оглянула медсестра школи, начальник табору провела вступний інструктаж.

    Вихователі проводили інструктажі з безпеки життєдіяльності, а також щодня проводили бесіди: «Правила поведінки у таборі»; «Як поводитися на випадок нападу»; «Газ у побуті»; «Здоровий спосіб життя та здоров`я»; «Небезпека на дорогах»; «Електричний струм»; «Вода – необхідна складова людини»; «Пожежна безпека»; «На природі»; «Безпека довкілля»; «Як запобігти отруєнню грибами?»; «Як поводитись під час екскурсії».

    Робота табору розпочиналась з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомлювалися з планом роботи на день. Для вихованців проводились бесіди, екскурсії територією села, ігри, свята, квести, флеш-моби, майстер-класи, перегляди мультфільмів, конкурси малюнків на асфальті тощо.

    Кожен день в таборі був насичений. Вихователі проводили різноманітні виховні заходи: свято відкриття табору; гра-конкурс «Ми живемо в Україні»; конкурс «Українські казки»; усні журнали «У світі Франкової казки», «Пам`ятаймо героїв», «Видатні українські спортсмени» та «Зелені свята в українському побуті»; конкурс малюнку «Моє щасливе дитинство»; ток-шоу «Патріотизм – це актуально?»; вікторина «Ігри патріотів»; квест «Моє рідне село»; виставка малюнків «Як я буду захищати Україну»; виховний захід «Я – громадянин України»; конкурс малюнків «Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина, бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна»; флеш-моб «Молодь єднає Україну»; інтелектуальна вікторина «Шануйте спорт з дитячих літ»; урочиста лінійка «До нових зустрічей». Крім того вихованці табору брали активну участь у акції «Цілющий чай для українського солдата», виготовляли обереги та аплікації державних символів України, розфарбовували та малювали, презентували власні роботи «Український віночок – краса й оберіг». Також дітки мали змогу переглядати мультфільми «Серце дуба», «Котигорошко», «Як козаки у футбол грали», «Як козаки по сіль ходили», «Три богатирі», «Кирило Кожум`яка», «Смішарики на дорозі», «Фокс і Трот».

    Для сприяння розвитку талантів проводились майстер-класи для дітей «Серце України», «Герб – корона України», «Квітка для мами», «Маленькі актори».

    Діти мали змогу відвідати батути та ляльковий театр, організовані місіонерською групою християнської церкви.

    Для розширення світогляду, підвищення інтересу до книги постійно організовувалися спільні заходи з бібліотекарем шкільної бібліотеки, відвідували шкільну та сільську читальні.

    Невід′ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота. Тому щодня музичний керівник Караванов С.В. спільно з вихователями проводив з дітьми музичну веселу зарядку, розучували табірну пісню та загонові пісні, а також караоке-конкурс патріотичної пісні, музичну вітальню «Хай завжди буде сонце». Протягом всієї табірної зміни для зміцнення здоров’я дітей вихователями проводилися спортивні заходи: ігри з використанням м'яча, скакалки, обручів, естафети, «Козацькі розваги».

    Діти багато часу перебували на свіжому повітрі, більшість ігор і спортивних занять проводилося на вулиці, мали можливість відпочити і зміцнити своє здоров’я. Своїм вмінням швидко бігати, виконувати різноманітні незвичні завдання учні довели, що козацькому роду нема переводу.

    Для здоров'я важливі повноцінне харчування, рух, відпочинок. Вихованцям літнього табору відпочинку «Веселка» було організовано повноцінне дворазове харчування в їдальні школи. У раціон входили свіжі овочі та фрукти, соки, а також кондитерські вироби, м'ясні, рибні, молочні продукти.

    Під час роботи табору відпочинку «Веселка» були досягнуті наступні результати роботи:

  • Зміцнено здоров'я дітей;
  • Прищеплено почуття любові до Батьківщини;
  • Розвинуто інтерес до рідної землі, традицій, звичаїв рідного краю;
  • Творче зростання вихованців;
  • Розвинуто інтерес до занять фізкультурою і спортом;
  • Зміцнено дружні стосунки і співпраця між дітьми різного віку.

    Діти з великим задоволенням приходили кожного дня до табору, де їх привітно зустрічали вихователі. Різноманітність форм та методів роботи сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, вихованню в них фізичної витривалості та інтересу до занять фізкультурою, зміцненню здоров’я, загартовуванню організму, зміцненню відносин у колективі, бажання брати активну участь у спільних справах: конкурсах, змаганнях, розважальних святах, акціях, іграх, лінійках, екскурсіях. Вихователі доклали максимум зусиль для створення доброго емоційного настрою; сприяли добровільній участі дітей у різних справах; забезпечували індивідуальний підхід до учнів, що потребують підвищеної педагогічної уваги.

    У день закриття табору «Веселка» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був цікавим, насиченим подіями та враженнями.

    Табір «Веселка» зачинив свої двері. Смутком був наповнений останній день, але ми не прощалися, а говорили: «До побачення!»

  Начальник табору    В.В. Кравчук

   

   

   

   

  Переглядів: 56 | Додав: krestovkaschool | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 0
  avatar
  Вхід на сайт
  Пошук
  Годинник
  Календар
  «  Червень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930
  Погода
  Радіо
  Архів записів
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0