Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • Міністерство освіти і науки України
  • Департамент освіти, науки та молоді
  • Хрестівська спроможна територіальна громада
  • Надеждівська школа
  • Долинська школа
  • Шевченківська школа
  • Новонаталівська школа
  • Освіта Чаплинського району
  • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
  • Просвіта Херсонщини
  • Шкільні бібліотеки Херсонщини
  • Наше опитування
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 33
    Головна » 2018 » Лютий » 1 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
    16:00
    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

    у 2017/2018 н. р.

    У ІІ (міжшкільному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні опорного навчального закладу вибороли 26 призових місць: 11 перших місць, 5 других місць, 10 третіх місць, – та зайняли І загальнокомандне місце серед шкіл Хрестівської сільської ради.

    Результати участі закладу в ІІ (міжшкільному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

    Предмет

    П І П учня

    Клас

    Місце

    П І П учителя

    Українська мова та література

    1

    Турбал Яна

    10

    І

    Грінченко Ю.Д.

    2

    Шкарупа Даніела

    11

    ІІІ

    Вишневецька С.М.

    Російська мова та література

    3

    Турбал Яна

    10

    ІІ

    Грінченко В.В.

    4

    Шкарупа Даніела

    11

    ІІІ

    Грінченко В.В.

    5

    Удовик Тетяна

    11

    ІІ

    Грінченко В.В.

    Англійська мова

    6

    Удовик Тетяна

    11

    І

    Мельник Н.С.

    7

    Шкарупа Даніела

    11

    І

    Мельник Н.С.

    Географія з краєзнавством

    8

    Турбал Яна

    10

    ІІІ

    Барановська В.М.

    9

    Чумак Катерина

    11

    ІІІ

    Барановська В.М.

    Інформаційні технології

    10

    Турбал Яна

    10

    ІІІ

    Гилюк О.В.

    Астрономія

    11

    Удовик Тетяна

    11

    ІІІ

    Калінкіна Н.П.

    Хімія

    12

    Іскандаров Ельдар

    10

    ІІІ

    Серебрій Л.А.

    Математика

    13

    Степаненко Анна

    7

    ІІ

    Гилюк О.В.

    14

    ІскандаровЕльдар

    10

    І

    Краснопер А.Ю.

    15

    Удовик Тетяна

    11

    ІІ

    Калінкіна Н.П.

    Трудове навчання

    16

    Псарьов Олександр

    9

    І

    Краснопер М.П.

    17

    Фурман Андрій

    (учень філії)

    9

    ІІІ

    Галузинський А.В.

    18

    Шиманська Лілія

    10

    І

    Краснопер М.П.

    19

    Гармасар Іван

    10

    ІІ

    Краснопер М.П.

    Екологія

    20

    Чумак Катерина

    11

    І

    Назарчук Н.М.

    Біологія

    21

    Ткач Ольга

    8

    І

    Назарчук Н.М.

    22

    Дацюк Надія

    9

    І

    Назарчук Н.М.

    23

    Іскандаров Ельдар

    10

    І

    Назарчук Н.М.

    24

    Чумак Катерина

    11

    І

    Назарчук Н.М.

    Правознавство

    25

    Турбал Яна

    10

    ІІІ

    Матковський С.В.

    26

    Шкарупа Даніела

    11

    ІІІ

    Матковський С.В.

     

     

     

    Переглядів: 107 | Додав: krestovkaschool | Рейтинг: 5.0/3
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Вхід на сайт
    Пошук
    Годинник
    Календар
    «  Лютий 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728
    Погода
    Радіо
    Архів записів
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0