• Міністерство освіти і науки України
  • Просвіта Херсонщини
  • Шкільні бібліотеки Херсонщини
  • Архів записів
    Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Змагання з кульової стрільби у Хрестівській школі
    15:00
    Змагання з кульової стрільби у Хрестівській школі

Відповідно до Регламенту та Календаря проведення окремих видів змагань Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року та з метою популяризації та розвитку стрілецького спорту серед школярів, відбору кращих команд та гравців, пропаганди здорового способу життя 27 жовтня на базі Хрестівької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ІІ етап змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед збірних команд навчальних закладів Хрестівської сільської ради.

У змаганнях узяли участь 5 команд: Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новонаталівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

За підсумками змагань І місце виборола команда учнів Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце завоювала команда Долинськуої ЗОШ І-ІІІ ст., замкнула чільну трійку призерів команда Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В особистому заліку серед юнаків перемігу вибороли одинадцятикласники Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: перше місце - Дацюк Іван, друге місце – Щербина Сергій, третє місце – Бовва Євген.

Серед дівчат перемогу святкували також учениці Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Дацюк Лілія (8 клас, 1-ше місце), Дацюк Надія (9 клас, 2-ге місце), Турбал Яна (10 клас, 3-тє місце).

По закінченню змагань команда-переможниця отримала кубок, диплом першого ступеня, командам-призерам змагань вручено дипломи відповідних ступенів від відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.

Переглядів: 22 | Додав: krestovkaschool | Рейтинг: 5.0/2