Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [91]
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент освіти, науки та молоді
 • Хрестівська спроможна територіальна громада
 • Надеждівська школа
 • Долинська школа
 • Шевченківська школа
 • Новонаталівська школа
 • Освіта Чаплинського району
 • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
 • Просвіта Херсонщини
 • Шкільні бібліотеки Херсонщини
 • Наше опитування
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 35
  Головна » Статті » Мої статті

  Описовий звіт про роботу пришкільного табору відпочинку «Веселка» з денним перебуванням

  Описовий звіт

  про роботу пришкільного табору відпочинку «Веселка»

  з денним перебуванням

     Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок.

     Основним документом, який визначає завдання щодо створення належних умов для організації відпочинку дітей є Державна програма відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 року № 33.

     З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період в Хрестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працював пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Веселка». Табір здійснював свою діяльність в одну зміну протягом 14 днів, у період з 01 червня по 21 червня 2017 року. Літнім оздоровлення та відпочинком було охоплено 29 учнів.

    Мета і завдання зміни – спрямувати перебування дітей в оздоровчому таборі на їх комплексне оздоровлення через використання традиційних та інноваційних форм табірної роботи; виховувати почуття патріотизму; формувати цілеспрямований інтерес до державної мови, історії України, видатних діячів, традицій рідного краю; розвиток творчих здібностей; виявлення інтересів, захоплень дітей; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг; навчання правил безпечної поведінки; забезпечити систематичні заняття фізичною культурою та спортом.

     Пріоритетними напрямками роботи табору є оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дітей. Цьому сприяють:

     – ефективне використання природних ресурсів (сонячні та повітряні ванни, фізичні вправи на свіжому повітрі);

     – збалансоване харчування (наявність у раціоні свіжих овочів та фруктів);

     – чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей, формування навичок особистої гігієни;

   – належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивні змагання, рухливі ігри, формування навичок безпечної поведінки);

     – дотримання режиму дня;

     – різноманітні виховні заходи.

     Кадрове забезпечення пришкільного табору «Веселка»:з денним перебуванням

     Начальник пришкільного табору відпочинку «Веселка» – Кравчук В.В.

     Вихователі:

  1. Іванцова А.В. – вихователь групи продовженого дня;
  2. Турбал Н.М. – вчитель початкових класів;
  3. Боголюб Н.А. – вчитель початкових класів;
  4. Акимова С.С. – вчитель початкових класів;
  5. Скрипник О.М. – вчитель початкових класів;
  6. Тищенко Н.С. – логопед;
  7. Гілевич С.М. – вчитель початкових класів;
  8. Савоненко Н.І. – вчитель початкових класів.

     Вчитель музичного мистецтва– Караванов С.В.;

     Медична сестра– Вовкотруб Р.В.;

     Завгосп – Заморока Т.М.;

     Кухар – Щирбак І.А.;

     Комірник – Кібалко Н.В.;

     Підсобний робітник кухні – Концеварова О. В.;

     Техпрацівник – Гілюк Н.В.;

     У день прийому дітей оглянула медсестра школи, начальник табору провела вступний інструктаж.

     Вихователі проводили інструктажі з безпеки життєдіяльності, а також щодня проводили наступні бесіди: «Правила поведінки у таборі»; «Як поводитися на випадок нападу»; «Газ у побуті»; «Здоровий спосіб життя та здоров`я»; «Небезпека на дорогах»; «Електричний струм»; «Вода – необхідна складова людини»; «Пожежна безпека»; «На природі»; «Безпека довкілля»; «Як запобігти отруєнню грибами?»; «Як поводитись під час екскурсії».

    Кожен день в таборі був насичений. Вихователі проводили наступні виховні заходи: свято відкриття табору; захід «Дружба єднає щирі серця»; конкурс малюнків «Я малюю друга»; хіт-парад пісні про дружбу; інсценування казок «Ми до тебе, казко, в гості завітали»; вікторину «З якої це казки?»; виставку малюнків «Улюблений казковий герой»; конкурс малюнків на асфальті «Табір – територія дитинства»; аукціон знань «Здоровим бути модно!»; конкурс малюнків, колажів «Я за здоровий спосіб життя»; «Свято Ввічливості»; Конкурс малюнків фарбами «Скажемо спасибі!»; гра «Побажаємо людям доброго дня»; розважальна програма «Веселунчики»; акція «Чарівні долоньки»: конкурс малюнків долоньками»; свято «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває»; практичне заняття «Вмій дружити зі світлофором»; екскурсія на природу «Зелена стежка»; екологічна вікторина «Веселковими стежинами»; змагання знавців Червоної книги; літературна вікторина; конкурс малюнків «Я люблю свою країну»; свято «Ми – патріоти. Україна наш спільний дім»; розважальний захід «Свято повітряних кульок»; конкурс «Парад віночків»; спортивні змагання «Веселі старти»; виставка малюнків «Моє життя у таборі»; Розважальна програма «Поєднала нас «Веселка»; також вихованці мали змогу переглядати мультфільми «Серце дуба», «Котигорошко», «Смішарики на дорозі», «Фокс і Трот».

      Для сприяння розвитку талантів проводились майстер-класи для дітей «Корона для принцеси», «Вуса джентельмена», «Квітка для мами», «Маленькі актори», «Малюємо рушничок».

     Діти мали змогу відвідати батути та ляльковий театр, організовані місіонерською групою християнської церкви, поспілкуватися з іноземцями.

     За сприяння спонсорів та батьків було організовано еколого-просвітницьку оглядову екскурсію до заповідника Асканія-Нова «Перлина в степу».

    Для розширення світогляду, підвищення інтересу до книги постійно організовувалися спільні заходи з бібліотекарем сільської бібліотеки, відвідували шкільну та сільську читальні.

    Невід′ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота. Тому щодня музичний керівник Караванов С. В. спільно з вихователями проводив з дітьми музичну веселу зарядку а також дискотеку та караоке. Протягом всієї табірної зміни для зміцнення здоров’я дітей вихователями проводилися спортивні заходи: ігри з використанням м'яча, скакалки, обручів, естафети.

    Діти багато часу перебували на свіжому повітрі, більшість ігор і спортивних занять проводилося на вулиці, мали можливість відпочити і зміцнити своє здоров’я. Своїм вмінням швидко бігати, виконувати різноманітні незвичні завдання учні довели, що козацькому роду нема переводу.

    Для здоров'я важливі повноцінне харчування, рух, відпочинок. Вихованцям літнього табору відпочинку «Веселка» було організовано повноцінне дворазове харчування в їдальні школи. У раціон входили свіжі овочі та фрукти, соки, а також кондитерські вироби, м'ясні, рибні продукти.

     Під час роботи табору відпочинку «Веселка» були досягнуті наступні результати роботи:

  • Зміцнення здоров'я дітей;
  • Виховання почуття любові до Батьківщини;
  • Розвиток інтересу до рідного краю, традицій, звичаїв рідного краю;
  • Творче зростання вихованців;
  • Розвиток у школярів інтересу до занять фізкультурою і спортом;
  • Зміцнення дружби і співпраці між дітьми різного віку.
  • Діти з великим задоволенням приходили кожен день в табір, де їх привітно зустрічали вихователі. Різноманітність форм та методів роботи сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, вихованню в них фізичної витривалості та інтересу до занять фізкультурою, зміцненню здоров’я, загартовуванню організму, зміцненню відносин у колективі, бажання брати активну участь у спільних справах: конкурсах, змаганнях, розважальних святах, акціях, іграх, лінійках, екскурсіях. Вихователі доклали максимум зусиль для створення доброго емоційного настрою; сприяли добровільній участі дітей у різних справах; забезпечували індивідуальний підхід до учнів, що потребують підвищеної педагогічної уваги.

    У день закриття табору «Веселка» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був цікавим, насиченим подіями та враженнями.

     Табір «Веселка» зачинив свої двері. Смутком був наповнений останній день, але ми не прощалися, а говорили: «До побачення!»

                                                                                                        Начальник табору В.В. Кравчук

  ВІДЕОЗВІТ

   

  Категорія: Мої статті | Додав: krestovkaschool (26.06.2017)
  Переглядів: 631 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar
  Вхід на сайт
  Пошук
  Годинник
  Погода
  Радіо
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0