Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [91]
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент освіти, науки та молоді
 • Хрестівська спроможна територіальна громада
 • Надеждівська школа
 • Долинська школа
 • Шевченківська школа
 • Новонаталівська школа
 • Освіта Чаплинського району
 • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
 • Просвіта Херсонщини
 • Шкільні бібліотеки Херсонщини
 • Наше опитування
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 35
  Головна » Статті » Мої статті

  ПЕРЕТВОРИ ЗНАННЯ НА УСПІХ

  ПЕРЕТВОРИ ЗНАННЯ НА УСПІХ

  У грудні 2011 року колектив Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів активно включився у реалізацію проекту «Перетвори знання на успіх» за підтримки успішного підприємця, власника агропромислового комплексу «ЗлатоДар», директора ТОВ «Судносервіс» Сергія Хланя. Учнівські колективи почали активно створювати свої ідеї щодо захисту проекту, а вчителі всіляко допомагали своїм вихованцям. Чітко були розподілені й завдання для фінального свята – захисту ідей та нагородженню –  між учасниками навчально-виховного процесу. Готувались активно, відповідально й старанно. Перший шкільний тур захисту учнівських ідей був проведений 27 лютого 2012 року. Присутніми були працівники школи, учні та представник від Сергія Хланя Буренко Тетяна Степанівна.

  Все пройшло цікаво і різнобарвно. Виступи були колективні і індивідуальні. Члени гуртка «Сонети шкільної країни» (керівник Шиманська Т.А.) переконали присутніх, що вони – успішний квартет Хрестівки і за все, що вони знають і вміють, вдячні своїм батькам, вихователям і вчителям. Учнівський колектив 5 класу ( класний керівник Калінкіна Н.П.) захоплено презентували покроковий шлях до успіху з використанням власних малюнків. Своїм артистизмом і емоційністю вразили присутніх учні 3 класу ( класний керівник Акимова С.С.) – агітбригада «Успішне покоління держави». Індивідуальні захисти ідей розпочав учень 9 класу Грінченко Валентин, який чітко визначив покрокові етапи до успіху та перешкоди на цьому шляху. Серебрія Яна, учениця 6 класу, вміло переконувала всіх присутніх, використовуючи вислови відомих людей світу про знання, що лише знаннями і бажанням можна досягти успіху. Учениця 4-А класу Турбал Яна продовжила захист власної ідеї проекту та закінчила виступ виконанням музичної композиції. Останньою свою ідею презентувала наймолодша учасниця – учениця 3 класу Шиманська Марина. Дівчинка розповіла про створене нею дерево успіху і стежинки до реалізації своєї мрії.

  Всі виступи супроводжувались мультимедійними презентаціями. Вражена Тетяна Буренко не могла визначити переможця. Кожна ідея розкрита по-своєму і цікаво, відчутний різний підхід у їх створенні. Залишилось лише чекати наступного дня, коли буде визначено переможця серед 7 учасників захисту ідей.

  28 лютого о 16 годині до нашої школи завітали гості: батьки, випускники школи, керівник апарату Чаплинської РДА Білоущенко Н.В., начальник відділу освіти Поляков Є.С., начальник служби у справах дітей Говорун Т.Д., начальник районного управління юстиції Бех В.В., завідувач комунальної установи « Чаплинський районний методичний кабінет»Кулик О.Є., головний спеціаліст відділу освіти  Фільшина А.М., технічний директор проекту «Перетвори знання на успіх» Єрофєєв В.В., головний редактор газети «Наша земля» Комар В., вчителі-пенсіонери, громадськість села.                                                            

   Розпочалось свято переглядом виставки декоративно-прикладного мистецтва. Прекрасні роботи гуртківців «Перлина краю» ( керівник Лисенко В.Я.), роботи родини Брей, Каращук, Вовкотруб, Чистових, Баран, учнівські поробки, виставки «Найкращий зошит», «Творчі роботи учнів», «Наші спортивні досягнення» приємно дивували гостей.

  Також до уваги були представлені виставки «Вислови відомих про знання» та «З уст учнів» (власні судження учнів про роль знань у досягненні успіху).

  Далі розпочалась концертна програма, яка включала в себе такі блоки:

  v Блок «школа»( учасниками заходу була розкрита важливість школи у житті дитини);

  v Блок «Вчителі»(учні школи з вдячністю читали вірші, співали пісні про вчителів);

  v Блок  «Знання»( майстри художнього читання аргументовано переконали присутніх у важливості запасу знань; потім відбувся захист учнівських проектів на тему «Перетвори знання на успіх»)

  Глядачі захоплено переглядали слайди про школу та окремий фотоальбом випускників, яким пишається наша школа, наше село : Кулик П.М., Кулик О.П., Хмільовський М.О., Хмільовський П.О., Міхальчевський М.Г., Кулик З.П., ВинниченкоЛ.Б., Муляр О.Б., Шиманська О.Б., Говорун Т.Д., Дрозд Л.М., Соколова О.С., Фіцуліна О.С., Максимова Г.М., Посунько О.С., Зіневич Д.В., Канівець О.В., Кравець С.І., Лисенко В.Я., Чайка С.В., Бех В.В. Посунько О.Л., Костиря С.М., Ніколенко Л.В., ГаєвськаТ.А., Самойлов М.С., Хоменко Т.М., Дудкін О.М., Рибчук Т.М., Чернявський Г.І., Довга О.В., Марʾянович В.І., Івчук Ю.А., Хільченко С.В., Довга С.В., Штельмах В.Л., Філіпова В.А., Борисова В.П., Божко М.В., Пономаренко О.М., Лисенко В.В., ФільшинаА.М., Адамчук М.О., Лисенко Н.В., Нікуленко З.Д…, Копаєнко Л.М…

  Це тільки маленька частинка перелічених успішних випускників нашої школи. Тому у нас і виникла ідея створити альбом «Випускники нашої школи», до створення якого запрошуємо всіх бажаючих і небайдужих до історії нашої школи;

  v Блок «Професії» ( школярі вказували на важливість будь-якої професії);

  v Блок «Мої батьки» ( у цьому блоці всіма учасниками самодіяльності було звернено увагу на важливість родини у здобутті знань своїх чад; учні привітали з наступаючим святом своїх мам і всіх жінок свята)

  У ході самого заходу було задіяно весь колектив школи. Учні 1-10 класів неперевершено читали вірші, співали пісні про знання, про школу, про вчителів та батьків.  Учасники свята вразили всіх своєю акторською майстерністю. Також свій музичний номер представили вчителі школи. Кожен блок концертної програми був насиченим, цікавим і вражаючим.

  І ось довгоочікувана мить – нагородження переможців. Так, ми не помилились – переможців. Всі 7 учнівських ідей отримали нагороду у розмірі 100 гривень. Не змогли організатори  конкурсу визначитися з переможцем і вирішили нагородити всіх за активну участь. Та це ще не все. Наступною нагородою були конверти від нашого підприємця і випускниці школи Костирі С.М. Світлана Миколаївна ще під час запрошення на свято вирішила нагородити грошовими преміями трьох переможців. Від її імені цю нагороду було поділено на 4 конверти. Тому  ще по 75 гривень отримали Шиманська Марина, члени гуртка «Сонети шкільної країни», Серебрій Яна і Турбал Яна, яку вручила керівник апарату Чаплинської РДА Білоущенко Н.В. Радості у дітей було багато. Дух перехоплювало і від виступів  гостей. Колектив школи вдячний всім гостям, які побували на святі, Костирі С.М., всім учасникам свята за активну, злагоджену і результативну роботу. Всьому колективу школи: учням, вчителям, музичному керівнику, молодшому обслуговуючому персоналу, батькам велика вдячність за згуртованість, порозуміння, терплячість і ініціативність. Сподіваюсь, що саме наша школа отримає головний приз проекту. Ми старались. Ми дуже старались. До нових зустрічей!

                                                                                        Педагог-організатор

                                                                                 Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                                                                               Шиманська Т.А.

  Категорія: Мої статті | Додав: krestovkaschool (27.02.2012)
  Переглядів: 94 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar
  Вхід на сайт
  Пошук
  Годинник
  Погода
  Радіо
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0