Хрестівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [55]
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент освіти, науки та молоді
 • Хрестівська спроможна територіальна громада
 • Надеждівська школа
 • Надеждівська школа (новий сайт)
 • Долинська школа
 • Шевченківська школа
 • Новонаталівська школа
 • Освіта Чаплинського району
 • КВНЗ ""Херсонська академія неперервної освіти"
 • Просвіта Херсонщини
 • Шкільні бібліотеки Херсонщини
 • Наше опитування
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 20
  Головна » Статті » Мої статті

  Восьмикласники запалили вогник благодійності

  Восьмикласники запалили вогник благодійності

     У нашому суспільстві соціальний захист - це один з найважливіших напрямків діяльності держави. Рівень цивілізованості суспільства визначається ставленням до найменш захищених та найбільш вразливих його членів, які потребують соціального захисту, у першу чергу, до дітей-інвалідів. Виділення дітей-інвалідів в окрему самостійну групу є життєво необхідним у зв’язку з їх беззахисністю, важкістю соціальної адаптації в суспільстві, що пов’язане з особливими умовами, в яких відбувається формування їх особистості. Цьому питанню особливу увагу приділили учні 8-А класу Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Шиманської Тетяни Анатоліївни. З 26 квітня по 20 травня 2016 року школярі організували благодійну акцію «Запалимо вогник», щоб допомогти дітям-інвалідам Олешківського (Цюрупинського) дитячого будинку-інтернату.

     І етапом акції було оповіщення населення про благодійну акцію. Діти оголосили про свій проект на загальношкільній лінійці, говорили про це у родинах, сусідам, родичам, висвітлювали про акцію у соціальних мережах і на сторінках газети «Голос Таврії». Відповідно всім школам району на електронну пошту було надіслано листи з умовами акції та пропозицією приєднатись до неї. У селі Хрестівка було надруковано і розвішано листівки-плакати, у 3 магазинах і школі було встановлено скриньки для збору коштів дітям будинку інвалідів. Першим цю справу підтримав наш односелець Лабенок Петро Іванович і запропонував свою допомогу у проведенні такого потрібного «доброго діла».

     12 травня, ІІ етап акції,  на базарній площі восьмикласники виступили перед громадою села, де вказали мету, завдання і очікувані результати свого створеного проекту «Запалимо вогник». Односельці були активними і бурхливими оплесками підтримували учасників такої важливої справи.

                    

     ІІ етап: 16 травня на території Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся благодійний концерт, на який було запрошено всіх жителів села, підприємців.  Було приємно, що завітали на нього небайдужі люди, відомі в районі: голова Чаплинської районної ради Бериславський В.М., депутат Херсонської обласної ради Штанько В.М., депутат Чаплинської районної ради Лабенок П.І., заступник голови Чаплинської районної ради Бурейко О.А., військовослужбовці 12 окремого полку оперативного забезпечення  м.Новоград-Волинська (підшефні учнів 8-А і 10 класу), адміністрація НВК Асканія Нова-гімназія, вихованці хореографічного гуртка «Альтаїр» (керівник Ладирєва Г.В.),вчительський колектив Чаплинської дитячої музичної школи (Яковенко Т.В., Яковенко Ф.В., Скричевська Є.О., Гладушко А.В., Парадзінська С.О., Шумельчук Л.В., Рижих І.В.) і учень НВК «Чаплинська школа-гімназія» Формазюк Олександр, голова громадської організації «Майбутнє – дітям села Хрестівка» Матковська А.М., вчителі-пенсіонери, учні, батьки, жителі се ла. 

                   

      Благодійний концерт  «Запалимо вогник» проводився з метою збору коштів для дітей-інвалідів. Організатори акції до благодійного концерту зібрали дуже багато необхідних речей для вихованців вказаного закладу: іграшки, одяг, взуття, книги, канцелярське приладдя, постіль…Посильну і помітну допомогу у цьому етапі акції надали колектив Чаплинської дитячої музичної школи, колектив Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, батьки учнів 8-А класу Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, церква християн віри євангельської (Дацюк М.І.), вчителі-пенсіонери Посунько О.С., Авдієвська Л.І. і Зіневич І.Ю., жителі села, колектив Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Посунько О.Л., Турбал Ю.В., Осінський О.В., директор ФГ «Лабенок» Лабенок П.І., колектив НВК Асканія Нова-гімназія, Наумов О.І., Магдалюк О.М., Ракібов Ансар, Дужик Оксана, аптека «Вітекс-фарм», господарі магазинів «Каштан» та «Кошик» (смтЧаплинка), підприємець Костиря С.М. (Хрестівка).

     У проведенні і організації заходу велику допомогу надав Лабенок П.І. Він постійно телефонував і дізнавався про потрібну допомогу. Турбал Н.В., Турбал Ю.В. і Матковська А.М. купували все необхідне для дітей-інвалідів. ТОВ «Славута Юг» (кер. Федоренко А.В.) і Музаффаров С.А. взяли на себе витрати щодо транспортного забезпечення під час концерту.

     Концертну програму представили учні 8-А класу. До неї також приєдналися зі своїми виступами Жазаїрова Меліса(вихованка дитячого садка), Жазаїров Онур, Кравчук Катерина, Гаєвська Еліта, Брюханова Лідія, Шиманська Марина, Шкарупа Даніела, Чумак Катерина, Удовик Тетяна, Коробець Марина, Плотнікова Марина, Туранова Ангеліна, вчителі і вихованці Чаплинської дитячої музичної школи, хореографічний колектив «Альтаїр».

     Репертуар  кожен із учасників обирав самостійно. Приємно вразили не тільки злободенні вірші, а й пісні, неперевершені композиції, майстерне виконання творів вчителями музичної школи, прекрасні постановки танцювальних номерів учнями НВК Асканія-Нова-гімназія.

     Приємно було, коли наприкінці концерту всі гості стали в коло разом з організаторами свята і танцювали. Навіть депутат В.М.Штанько наголосив під час свого виступу, що побував на конкурсі «Євробачення» і Україна знову перемогла.

     Після концерту розпочався ІV етап, найскладніший. Для того, щоб відвезти все зібране, потрібно було знайти і організувати транспорт для перевезення і автобус для дітей-організаторів. Окремим транспортом везли речі і продукти за сприяння Турбала Ю.В. і Осінського О.В.. Автобус нам виділила адміністрація НВК Асканія Нова-гімназія, а всі витрати на себе взяли військовослужбовці 12 окремого полку оперативного забезпечення м.Новоград-Волинська. Та й не тільки: наші підшефні купили дітям питної води і напекли смачних булочок на дорогу.

     Разом із волонтерами поїхали і батьки Турбал Н.В., Турбал Ю.В., Морозова Т.М., Шиманська І.В., вчителі Грінченко Ю.Д., Караванов С.В..

   

      Під час акції було зібрано 8831 гривню. За ці кошти для дітей було придбано памперси, пляшки для годування, клейонки медичні, миючі засоби (мило, порошок, зубна паста, зубні щітки, вологі серветки, мило, шампунь), дитячий крем, бісер, цукерки, печиво, зефір, соки, солодка вода, банани, яблука. Турбал Н.В. приготувала пироги і 4 короваї власними руками.

               

      Якби ви тільки бачили очі дітей, які так чекали і нас, і нашої допомоги. Усмішки і теплі погляди. Ми стоїмо перед ними, а вони у інвалідних візочках, дехто без ніг, а дехто і без рук. Та тільки посмішка така тепла і приємна. А нашу душу роздирає на шматки. Ми виступили перед олешчанами ( саме у цей день було перейменовано Цюрупинськ на Олешки). Нам віддячили бурхливими оплесками і піснею. Коли діти почали спілкуватися, у залі стало зовсім гаряче. Нове знайомство. Виявляється, що вони такі, як і всі, - тільки не такі…

    Швидко минув час, треба повертатись додому. Всі зайняли місця у автобусі, та на руках у дітей не було жодного браслету – все віддали своїм новим друзям. Так, друзям. Тепер вони спілкуються у соціальних мережах і планують нову зустріч.

      Чомусь так гірко на душі від того, що такі маленькі громадяни нашої держави мають більше серце, ніж частина байдужих дорослих. Так хочеться посадити в автобус тих, хто проігнорував  акцію, повезти до цих, гадаємо, наших нових підшефних, і почути відповідь на питання маленької Настуні у інвалідному візочку: «А ви не знаєте, де моя мама?»

       Дякуємо всім справжнім громадянам нашої держави, дякуємо всім спонсорам нашого проекту. Сподіваємось, у наступному році ви нас також підтримаєте. Бо благодійні акції–всього лише одна з можливостей надавати допомогу тим, хто її потребує. Допомога від щирого серця - ось головна мета благодійності.

  Давайте разом робити прості людські вчинки!

   

                                                                                                                                                                           Класний керівник

                                                                                                                                                                            учнів 8-А класу

                                                                                                                                                                            Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                                                                                                                                                            Шиманська Т.А.

   

   

   

   

  Категорія: Мої статті | Додав: krestovkaschool (20.05.2016)
  Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar
  Вхід на сайт
  Пошук
  Годинник
  Погода
  Радіо
  www.radiobells.com #radiobells_script_hash
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0